پیام تبریک ریاست موسسه به مناسبت روز دانشجو
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت انتشار: ۱۰:۰۷

پیام تبریک ریاست موسسه به مناسبت روز دانشجو

ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان، دکتر سید اسماعیل نجفی، به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو، 16 آذر، طی پیامی این روز را به کلیه دانشجویان و بالاخص دانشجویان موسسه آموزش عالی آیندگان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

16 آذر برای دانشگاه و دانشگاهیان و همچنین برای ملت شریف و بزرگوار ایران، واقعه‌ای مهم است که در عصر کنونی، نقش ممتازی در پیشتازی و پیشگامی جامعه دانشگاهی  داشته است.

شانزدهم آذر، نماد حق طلبی و آزادیخواهی دانشجویان در برابر سایه شوم ظلم ، اختناق واستبداد است. این روز تاریخی یادآور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر مستبدین ظالم سپر کردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند و سرآغاز تشکیل جنبشی تأثیر گذار در مسیر استکبار ستیزی  و آزادیخواهی ملت ایران شدند.

دانشجویان گرانقدر ایران اسلامی؛ به مثابه وجدان بیدار، خردمند، پرسشگر و سرشار از ایمان به شمار می روند که به عنوان مغز متفکر جامعه می توانند جامعه را به مسیر پیشرفت و تعالی رهنمون سازند و گام های مهم و استواری را در راه توسعه و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی بردارند و با ایجاد زیرساخت های لازم، حضور پررنگ تر ایران عزیز در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنند.

اینجانب فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به کلیه دانشگاهیان کشور به ویژه دانشجویان و استادان پرتلاش موسسه آموزش عالی آیندگان تبریک عرض می کنم و امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید.

                                                                                                     سید اسماعیل نجفی

                                                                                                           رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان

 

کلید واژه ها: دانشجو روز دانشجو


( ۱ )

نظر شما :